NAUJI REIKALAVIMAI VERSLUI, DIRBANČIAM SU VARTOTOJAIS. VARTOTOJŲ BADAR

Atverta diena

NAUJI REIKALAVIMAI VERSLUI, DIRBANČIAM SU VARTOTOJAIS. VARTOTOJŲ BADAR

autorius Atverta diena
809 809 people viewed this event.

RUGSĖJO 16 D.   

Naujasis vartotojų teisių BDAR prekybininkams: daugiau kontrolės, daugiau baudų

2021 m. lapkritį į Lietuvos teisę turi būti perkelta Vartotojų apsaugos, arba „Omnibus“, direktyva, dėl sankcijų dar vadinama naujuoju vartotojų teisių BDAR. Ji aktualiausia elektroninei prekybai, kurios reikšmė karantino metu išaugo, bei paslaugoms, už kurias atsiskaitoma vartotojų kuriamu turiniu ar asmens duomenimis. Prekybininkai naujovei ruošiasi, bet nerimauja dėl didelių baudų, kurios numatytos už pažeidimus.
Taigi, direktyva įveda nemažai naujovių prekiautojams, kurias reikės tinkamai įgyvendinti ne tik techniškai, bet ir pakeisti privatumo politikas, apskritai papildyti internetinėse prekyvietėse pateiktą informaciją. Tam dar yra laiko, nes reikalavimai, perkelti į nacionalinius aktus, bus pradėti taikyti nuo 2022 m. gegužės 28 d. Tačiau laiku nepasiruošę įgyvendinti direktyvos galime sulaukti tokios pat panikos, kokia buvo prasidėjusi prieš įsigaliojant BDAR.

 MOKYMO TEMOS: 

 • Kaip nauji reikalavimai palies internetinę ir fizinę prekybą?

 • Sugriežtintos atsiliepimų skelbimo taisyklės;

 • Kokią informaciją reikia nurodyti, kai svetainėje yra galimybė atlikti prekių paiešką?

 • Kokios nuostatos turi atsirasti privatumo politikoje?

 • Naujos taisyklės perbrauktų kainų naudojimui;

 • Didėjanti atsakomybė už vartotojų teisinio reguliavimo pažeidimus.

 • Patarimai darbdaviams.


 • DARBOTVARKĖ :
 • 10.30- 12.00 mokymai
 • 12.00 -12. 40 pietūs
 • 12.40- 14. 15 mokymai
 • MOKYMŲ KAINA: 99 EUR
  MOKYMŲ FORMA: nuotolinis prisijungimas realiuoju laiku naudojant ZOOM programą,  


MOKYMUS VEDA:   Advokatė Asta Macijauskienė  LAW LEXTAL partnerė , intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės ekspertė.              Advokatė Asta Macijauskienė turi sukaupusi daugiau nei 11 metų patirtį intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės srityse, yra gerai vertinama įvairių konferencijų pranešėja ir lektorė. Stiprioji Astos pusė yra ilgametė patirtis atstovaujant klientus priežiūros institucijose, suvaldant didelio masto duomenų saugumo pažeidimus, užtikrinant duomenų apsaugos reguliavimo atitiktį didelėse tarptautinėse įmonių grupėse, atstovaujant klientus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės. Taip pat advokatė turi didelį įdirbį konsultuojant klientus tarptautiniuose sandoriuose, atstovaujant verslo subjektus ginčuose dėl klaidinančios reklamos, vartotojų teisių pažeidimų. Dėl subtilaus ir praktiško požiūrio į problemų sprendimą Asta yra vertinama klientų, kurių veikla apima lojalumo programas, darbuotojų stebėseną, pokalbių įrašymą, vaizdo stebėjimą, vaikų asmens duomenų tvarkymą dideliu mastu. Patirtis, įgyta konsultuojant klientus, veikiančius specialiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip bankai, elektroninė prekyba, IT, viešbučių verslas, laisvalaikio paslaugos dideliam skaičiui vartotojų, kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą dėl advokatės paslaugų kokybės.  .
 

Pasidalinkite renginiu!

 

 

2021-09-16 09:00 iki
2021-09-16 14:00
 

 Vieta

 Nuotoliniai mokymai
 

Užsiėmimų trukmė

 

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite naujausių artėjančių kursų.