PSICHOLOGINĖ SAVIGYNA. KAIP APSISAUGOTI NUO PSICHOLOGINĖS AGRESIJOS?

Atverta diena

PSICHOLOGINĖ SAVIGYNA. KAIP APSISAUGOTI NUO PSICHOLOGINĖS AGRESIJOS?

autorius Atverta diena
317 317 people viewed this event.

PASIŪLYMAS VIDINIAMS MOKYMAMS – JŪSŲ PASIRINKTU LAIKU

Visi susiduriame su žmonėmis, į kuriuos atsitrenkiame tarsi į sieną. Jie atrodo agresyvūs, pikti, nepalaužiami, nenorintys mūsų nesuprasti, besirūpinantys tik savimi ir savo interesais. Ką daryti, jei tokių individų neina išvengti? Jei tai kolegos, vadovai, pažįstami ir, dar blogiau… klientai? 

Ar tai situacija be išeities, kai lieka tik panarinti galvą ir kentėti? Arba bėgti ir bet kokia kaina vengti? Ne! Nuo jų galima apsisaugoti ir geriausia tai daryti, jų pačių atakas nukreipiant prieš juos pačius. Tai ir mokysimės daryti – gintis nuo psichologinių ir emocinių atakų.

SKIRTA:  visiems besidomintiems žmonių bendravimu, taip pat nuolat susiduriantiems su agresyviais ar pasyviai agresyviais žmonėmis tiems, kas nežino, ką  daryti kilus konfliktui , kai užsidaroma pasimetama ir nežinoma. ką atsakyti. Šis seminaras ne tiems, kurie  tikisi išmokti manipuliuoti kitais.

MOKYMO TIKLAI: Psichologinė savigyna, – tai psichologinės kovos menas. Kaip ir bet kuri meno rūšis – jis neapibrėžiamas absoliučiomis taisyklėmis ir formulėmis, tai nėra greitų receptų rinkinys. Tai – kelias, kurį kiekvienas adaptuojamės sau taip, kaip mums tai tinkamiausia ir jame augame savu greičiu ir savais metodais.     Nepaisant to, kad „špargalkių“ (paruoštukų liet.), nebus, tai nereiškia, kad šio kovos meno taikymas neaiškus ir nesuprantamas. Psichologinė gynyba susideda iš paprastų, nesunkiai išmokstamų žingsnių ir keleto suprantamų technikų, kurias derinant galime jaustis gerokai saugiau su žmonėmis, keliantiems pyktį, apmaudą, gėda ar kaltę.

Čia mokysimės to, ką po to bus galima praktikuoti visą gyvenimą, gerinant savo įgūdžius ir psichologinį komfortą.

Kuo dar pravarčios šios technikos – jas įvaldę, patys tapsime mažiau toksiškais žmonėmis, suprasdami, kada patys elgiamės pasyviai agresyviai ar manipuliuojame kitais.

Kaip tai vyks? Teorinę medžiagą nagrinėsime paremtą pavyzdžiais, atliksime keletą praktinių užduočių, susidarysime planą tolimesniems žingsniams.

MOKYMO PROGRAMA:

•Savigynos menas

•Kodėl pirmiausia reikia pažinti save, o tik tada priešininką

•Kova – tai konfliktas, ir ką su tuo daryti?

•Vidinis ir išorinis konfliktas

•Kodėl geriausia gynyba – „nekovoti“

•Aktyvi ir pasyvi agresija

•Vidinis gynybos ciklas

•Pagrindinės savigynos aksiomos

•Aikido principas – priešininko energija prieš jį patį

•Dažniausios psichologinės savigynos klaidos     

DARBOTVARKĖ:  9.00 -10.30 mokymai     10.30 -10.50 pertraukėlė    10.50 – 13.00 mokymai

Kaina organizacijai vidiniam mokymui: 1000 eur

VIETA: ZOOM realiu laiku

Lektorius Julius Tilvikas. Rygoje gyvenantis ir dirbantis psichologas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas. Individualioje praktikoje dirbdamas su suaugusiais  yra sukaupęs virš 9 metų psichologinio konsultavimo, mokymų vedimo patirties, dažnai komentuoja viešojoje medijoje

Pasidalinkite renginiu!

 

 

2021-08-31 iki
 

 Vieta

 Nuotoliniai mokymai
 

Užsiėmimų trukmė

 

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite naujausių artėjančių kursų.