5 sesijos INTERESANTŲ APTARNAVIMAS: NUO ĮPRASTŲ SITUACIJŲ IKI DARBO SU AGRESYVIAI NUSITEIKUSIAIS KLIENTAIS

Atverta diena

5 sesijos INTERESANTŲ APTARNAVIMAS: NUO ĮPRASTŲ SITUACIJŲ IKI DARBO SU AGRESYVIAI NUSITEIKUSIAIS KLIENTAIS

autorius Atverta diena
1413 1413 people viewed this event.

SPALIO 4-5-6-7-8 d. nuo 16 val.

Mokymų programą sudaro 60 min. trukmės nuotolinės sesijos, kurių kiekvienojekeletas teorinių schemų, keletas praktinių psichologinių įžvalgų ir bent vienas pratimas namų darbamspamąstymui, stebėjimui ar eksperimentui

 PROGRAMA:

SPALIO 4 d.   16 -17 val.

 1. sesija. Kam reikia klientų aptarnavimo standartų? naudos irnepatogumai. Kas kuria, ir kas griauna gerą įvaizdį.
 2. sesija. Pokalbio su klientu eiga ir algoritmai. Kaip profesinio išmanymo ir bendravimo įgūdžių derinys sukuria rezultatą.
 3. Namų darbai

SPALIO 5 d.   16 -17 val.

 1.  sesija. ko susideda bendravimas su klientu? Nuo dalykinio etiketo, nusiteikimo priimti ir rodyti pagarbą iki aktyvaus klausymo, nukreipiančio klausinėjimo ir pozityvaus kalbėjimo technikų taikymo.
 2. sesija. Situacijos, kai reikalai stringaKlientų nepasitenkinimas, skundai ir priekaištai. daryti, kad įtampa nevirstų konfliktu?
 3. Namų darbai

SPALIO 6 d.   16 -17 val.

 1. 5. sesija. Konfliktas ir emocijos: tarkim, jau sureagavo abi pusėsKas padės darbuotojui išlikti objektyviu?
 2. sesija. Įprotis būti dėmesingam savo mintims, emocijoms ir impulsams vienaip ar kitaip pasielgtivienas svarbiausių įpročių visiems, kas dirba su kitais žmonėmis. Kaip lavinti? Ir kodėl tuomet mažėja patiriamo streso?
 3. Namų darbai

SPALIO 7 d.   16 -17 val.

 1. sesija. Labai konfliktiški žmonės, ir kaip su jais elgtis. Neadekvačiai reaguojantys ir agresyviai nusiteikę klientai.
 2. sesija. Atvejai, kai manipuliatyvus elgesys pasiteisina ir yra pateisinamas. “Sveiko proto ciklo” schema ir kelios manipuliacijos, naudingos susidūrus su piktai nusiteikusiais klientais.
 3. Namų darbai

SPALIO 8 d.   14 -15 val.

 1. sesija. Kartų ir kultūrų mąstysenos ir elgesio įpročių skirtumai. Kaip mentaliteto raidos etapų supratimas klientų aptarnavimo specialistui gali padėti suvaldyti konfliktus ir įtemptas situacijas.
 2. sesija. Ir pabaigai daryti, kai nepasisekaKaip neprarasti pasitikėjimo savimi ir kitais. Atjauta, dėkingumas ir streso valdymas

 • (bus atsiunčiamos skaidrės ir pratimų aprašymai, pažymėjimai)
 •                     Laikas ir trukmė :  5 dienas ( spalio 4-5-6-7-8 d.) nuo 9 val.
 • Mokymai vyks realiuoju laiku per ZOOM platformą

MOKYMUS VEDA EGLĖ MASALSKIENĖ      20 metų suaugusiųjų mokymo patirtis ir 7 metų psichologinio konsultavimo patirtis.   Aukštasis universitetinis  išsilavinimas (psichologija, Vilniaus Universitetas). Papildomi kursai: kognityvinė elgesio terapija (2011-2014), coaching (2013), DIAMEE programa (2013-2015) Podiplominės universitetinės studijos (įsisąmoninimu grįstų kognityvinės elgesio terapijos metodų taikymas, Sveikatos Mokslų Universitetas, 2016-2017). Mindfulness mokytojų programa (2017). Ekspertinės sritys: streso valdymas, emocinis atsparumas, konfliktų sprendimas, į dialogą orietuoto bendravimo lavinimas (pagal DIAMEE programą ir kt.), savęs ir kitų pažinimas, kt

 

Atsiliepimai:

Pasidalinkite renginiu!

 

 

2021-10-04 09:00 iki
2021-10-08 10:00
 

 Vieta

 Nuotoliniai mokymai
 

Užsiėmimų trukmė

 

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite naujausių artėjančių kursų.