NEKILNOJAMO TURTO OBJEKTŲ PIRKIMO IR NUOMOS YPATUMAI BEI PRAKTIKA 2021m : Biudžetinėms o-joms

Atverta diena

NEKILNOJAMO TURTO OBJEKTŲ PIRKIMO IR NUOMOS YPATUMAI BEI PRAKTIKA 2021m : Biudžetinėms o-joms

autorius Atverta diena
367 367 people viewed this event.

KOVO 31 D.

SKIRTA: biudžetinių organizacijų atsakingiems specialistams

TIKSLAS:  Mokymų metu dalyviai įgis išskirtinai praktinių žinių apie Nekilnojamojo turto objektų pirkimo ir nuomos ypatumus, į kuriuos privalu atsižvelgti vykdant nekilnojamojo turto pirkimus 2021 metais, ir apie dažniausiai pasitaikančias praktines klaidas.

UŽDAVINYS:  Suteikti teorinių ir praktinių žinių apie Nekilnojamojo turto objektų pirkimo ir nuomos pirkimų procedūrų praktiką ir aktualiais naujoves, taikytinas 2021 metais vykdomiems pirkimams

PAGRINDINĖS MOKYMO TEMOS:

  1. Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarka 2021 m. (0,5 akad. val.).
  2. Nekilnojamųjų daiktų pirkimo būdai ir pagrindiniai reikalavimai pirkimo komisijai (0,5 akad. val.).
  3. Pasirengimas pirkimui ir pirkimo procedūrų ypatumai (0,5 akad. val.).
  4. Pirkimo vykdymo specifika (Reikalavimai skelbimui apie pirkimą ir kvietimui dalyvaut neskelbiamose derybose; kvietimo derėtis ypatumai; skelbiamų ir neskelbiamų derybų vykdymo praktika; pretenzijų pateikimo galimybės ir nagrinėjimas;) (1 akad. val.).
  5. Pirkimo sutarties pagrindinių nuostatų ir praktikos apžvalga. (1,5 akad. val.).

6. Klausimai, atsakymai

DARBOTBARKĖ: 13-14.30 mokymai    ♣14.30-14.45pertrauka     14.45 -16.30 mokymai

KAINA vienam dalyviui:  99 eur (el. dalomoji medžiaga ir dalyvio pažymėjimai įtraukta)
MOKYMŲ FORMA: nuotolinis prisijungimas realiuoju laiku naudojant ZOOM programą


MOKYMUS VEDA:   Ekspertas: Marius Dičkus, turintis daugiau kaip 17 metų teisinio darbo patirtį, iš jų 9 metų darbo patirtį viešųjų pirkimų organizavimo ir konsultavimo srityje. Gebantis sudėtingas temos žinias priartinti prie šiandienos gyvenimo, perpasakoti giliai paslėptą teisinės normos paskirtį ir įstatymo leidėjo mintis. Jis įdomus ne tik temų turiniu, oratoriškais gebėjimais, bet ir bendravimo su auditorija stiliumi. Aiškia, paprasta ir vaizdžia kalba perteikia sudėtingas teisines žinias, subtiliai atskleidžia universalių temos teorijos ir praktikos dėsnių specifiką ir jų gyvenimiško pritaikymo ypatumus. Jis naudojasi greitojo mokymosi ir mokymosi visą gyvenimą principais ir metodais, yra studijavęs daug teisės sričių. Aktyviai skaito pranešimus, veda seminarus, mokymus įvairiais viešųjų pirkimų klausimais. Išleido Viešųjų pirkimų vadovėlį Socialinių mokslų kolegijos studentams.

 

Pasidalinkite renginiu!

 

 

2021-03-31 09:00 iki
2021-03-31 14:00
 

 Vieta

 Nuotoliniai mokymai
 

Užsiėmimų trukmė

 

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite naujausių artėjančių kursų.