STRESO IR EMOCIJŲ VALDYMAS – PRAKTINIAI PRATIMAI PER PENKIS VALANDOS TRUKMĖS SUSITIKIMUS

Atverta diena

STRESO IR EMOCIJŲ VALDYMAS – PRAKTINIAI PRATIMAI PER PENKIS VALANDOS TRUKMĖS SUSITIKIMUS

autorius Atverta diena
1661 1661 people viewed this event.

Programa paruošta remiantis kognityvinės ir elgesio terapijos principais ir pratimais, sąmoningumo ugdymo praktikomis

KIEKVIENOS SESIJOS METU IŠMOKSTAMA IR ATLIEKAMA VIS NAUJI STRESO VALDYMO PRATIMAI

GEGUŽĖS 15 d 1 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas  
Paprasti, būdai sumažinti juntamą įtampą (stresą, nerimą…). Susipažinsim su technikų įvairove ir kaip visus būdus galim susisteminti, t.y., – surūšiuoti į atskirus stalčiukus…, o kas kokį stalčiuką mėgsta – įpročio reikalas. Išmoksim: atsidarysim “kvėpavimo pratimų stalčiuką” – išmoksim keletą trumpų pratimų.
2 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas
Galingiausios žmogaus įrangos – mąstysenos – vairavimas taip, kad ne užneštų bet kur, bet saugiau išvairuotų, kai patenkame į krizines situacijas. Susipažinsim su seka “mintis Nr.1 – emocija – veiksmas – rezultatas”. Ką daryti, jei mintis Nr.1 kelia pyktį, baimę, kraujospūdį, konfliktus ir demotyvaciją darbui???   Išmoksim: technikų, kurios gali padėti ištyrinėti mintį Nr.1 ir … skirti jai deramą vietą.
GEGUŽĖS 17 d 3 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas  
Geriausi” ir adaptyvūs elgesio variantai, kai tenka dirbti iš namų (o juose yra dar vaikų, ir kitų šeimos narių). Susipažinsim su elgesio stiliais ir schemomis. Išmoksim: padaryti pauzę ir bent mintyse – pasakyti, kaip jaučiamės ir ko norim (galbūt ir garsiai). 
4 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas  
Tikras mano draugas esu Aš – atjaučiantis, nekritikuojantis ir palaikantis. Susipažinsim su … kas yra atjauta sau ir kodėl pasirūpinimas savimi yra atjautos kitam pamatas. Išmoksim: pratimą, kuris praverčia, kai jaučiamės blogai ir būna sunku – kai graužia sąžinę, kai blogai jaučiamės dėl netikėtai ištikusių nemalonių aplinkybių ir t.t…
 GEGUŽĖS 22 d 5 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas  
Darkart apie technikas, veikiančias “per kūną” – kaip raumenų valdymas padeda valdyti emocinę savijautą… ir kaip čia gali būti naudinga vaizduotė…  Susipažinsim su raumenų atpalaidavimo technikų principais ir jų taikymo šių dienų kasdienybėje galimybėmis.    Išmoksim: atsipalaidavimo (relaksacijos) pratimą
.6 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas
Darkart apie mąstyseną: kodėl mąstymas “viskas bus gerai” nėra lygu “pozityvus mąstymas”. Susipažinsim su pozityviosios psichologijos pagrindais. Išmoksim: keletą pozityvaus mąstymo “formulių”, atskirti tikrą pozityvumą nuo netikro, pastebėti malonias patirtis kiekvienos dienos realybėje.
 GEGUŽĖS 24 d 7sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas 
“Antipozityvus mąstymas”, atsargumas ir  saugumo poreikis: kaip leisti savo “nepozityviajai daliai” ginti mus ir saugoti…Susipažinsim su naudomis, kurias teikia nemalonios emocijos, nemalonios patirtys ir “antipozityvus mąstymas”. Išmoksim: pratimą, kuris padės saugiai pastebėti ir tirti savo nemalonias patirtis; o per tai – su mažiau streso reaguoti į nemalonius dalykus
.8 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas
 Būdai sau padėti, kai susiduriame su neišvengiamais nepatogumais, apribojimais ir diskomfortu (tiek fiziniu, tiek psichologiniu). Susipažinsim su trimis skirtingomis technikų, padedančių išbūti diskomfortą, grupėmis. Išmoksim: pratimą, ugdantį gebėjimą išbūti nepatogumą, diskomfortą ir kūrybiškai pasirinkti kaip su juo būti.
 
 GEGUŽĖS 29 d 9 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas
 Kas vyksta smegenyse tuo metu, kai mes galvojame, jaučiame, patiriame emocijas? … ir kas mums iš to žinojimo, jei norime tik gerai jaustis? Susipažinsim su keletu schemų apie mūsų smegenų funkcionavimą; ir su neuromokslu pagrįstomis sąmoningumo ugdymo (mindfulness) praktikomis. Išmoksim: keletą paprastų (bet ne lengvų) pratimų, gerinančių mūsų galimybes naudotis tomis smegenų sritimis, kurios valdo valingą dėmesį ir sąmoningus sprendimus.
10 sesija. 30min. 5% teorijos/ 95% praktinių pratimų atlikimas
Ir darkart apie bendravimą: kaip, ir dėl ko, ir kiek gali būti verta sąmoningai stiprinti bendrystės ir bendrumo jausmą,  … ypač esant krizei, kai gali būti, kad kažkokių išteklių visiems neužteks.  Susipažinsim su keletu teorinių nuostatų ir schemų.  Išmoksim: bendrystės pojūtį kuriančių pratimų.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

MOKYMŲ KAINA 120 EUR (pvm netaikomas) – skaidrės ir pratimų aprašymai bus atsiųsti

NERIBOTAS PRISIJUNGIMAS DARBUOTOJAMS IŠ VIENOS ORGANIZACIJOS: 450 EUR  (skaidrės ir pažymėjimai)

Laikas ir trukmė : pirmadieniais – trečiadieniais  15.30-16.30 val.  ZOOM platformoje


Pasidalinkite renginiu!

 

 

2023-05-15 @ 01:00 PM iki
2023-05-31 @ 01:30 PM
 

 Vieta

Online event
 

Įvykių tipai